Produkty: 

OTC, s.r.o.
Budišov u Třebíče

 - kuchyně, schodiště
dveře vchodové, dveře
interiérové, podlahy,
vestavěné skříně,
nábytek, 
interiér
  

OTC, s.r.o. - Budišov u Třebíče - kuchyně, schodiště, dveře vchodové, dveře interiérové, podlahy, vestavěné skříně, nábytek, interiér

 

Nárameč 9,

Budišov u Třebíče

Na velké věci nejsme moc malí, na malé věci nejsme moc velcí!

Dveře vchodové

Vyrobíme Vám na zakázku vchodové dveře, které budou doplňovat vzhled vašeho bytu domu nebo firemních prostor a budou svým designem zapadat do celkového vzhledu exteriéru bytu nebo budovy.

Vchodové dveře na zakázku

Dveře vchodové vyrábíme z masivu a jsme schopni vyrobit dveře jednokřídlédvoukřídlé. S možností otvírat celé dveře nebo s pevnou boční částí na jedné nebo na obou stranách. Celé plné vchodové dveře nebo s bočními světlíky nebo s nadsvětlíky přímo v křídlech dveří. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu skleněných výplní a vytráží. Také Vám nabídneme několik typů otevírání dveří (klika, koule) a zámků od klasických až po nejnovější modely bezpečnostních zámků. Vzhled dveří také doplňuje výrazně kování a panty dveří, které je možno si vybrat ze vzorníků. Povrchová úprav je prováděna kvalitními silnovrstvými lazurami.

V případě, že máte zájem o naše služby nebo se chcete zeptat na možnosti, které Vám naše firma je schopna nabídnout, kontaktujte nás pomocí  informačního formuláře.

 

 

 

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.